قالب وبلاگ

با نوی کنگی
زنان -فرهنگی - اجتماعی - بهداشت روانی کودک و...
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

 

    

( انگیزه، تلاش و ایمان به توانمندی های خود)

راه دستیابی به موفقیت

خدمت  همه همشهریان عزیزم سلام عرض می نمایم .

بعد از مدتی تأ خیر دوباره خدمت رسیدیم . در این پست می خواهیم پیرامون توانمندی های خانمهای کنگی کمی صحبت کنیم . در چند پست اخیر گفته بودم که باید به توانایی خود ایمان داشته باشیم .

 خانم ها ی کنگی از ذوق و سلیقه فراوانی بر خوردار می باشند که اگراین توانایی ها را شکوفا کنند نتیجه خیلی خوبی در بر خواهد داشت .

 انسانها زمانیکه تحت فشار و یا در مضیقه مالی قرار می گیرند به فکر خود فشار می آورند . و ابتکارات و اکتشافاتی از خود بروز می دهند چنانچه اگر توجه کرده باشید. اکثر دانشمندان ومخترعان و مکتشفان افرادی تهیدست بودند و این دلیل محکمی بر این واقعه است که انسانها موقع نیاز ، فکر واندیشه های نو در سر می پرورانند . همانطور که مستحضرهستید اکثر بچه هایی که در خانواده مرفه زندگی می کنند با وجود امنیت مالی که دارند کمتر به امر تحصیل اهمیت می دهند .اما خانواده های متوسط و کم بضاعت با توجه به فشار زندگی و مالی ، به خاطر نیاز، همه سعی و توانشان را برای تحصیل بچه هایشان به کار می گیرند تا آنهارا در این زمینه شکوفا نمایند و به سر منزل مقصود رسانند .

 پس همه ما از توانایی و توانمندی های قابل ملا حضه ای بر خوردار می باشیم ، فقط نیاز به انگیزه و هدف داریم .پس سعی کنیم همیشه انگیزه را در بچه هایمان بوجود آورده و آنهارا هدفمند بار بیاوریم .

 هیچ چیز به اندازه تحصیل نمی تواند در پیشبرد اهدافمان در زندگی به ما کمک کند .

 

در نوروز امسال جمعیت بانوان کنگ با مشارکت شهرداری  در کنار دریا ضلع شرقی کلانتری 13 در بندر کنگ کنار لنج بتونی بومسی نمایشگاهی را بر پاکرده بودند که قسمتی از آن متعلق بود به صنایع دستی بانوان کنگی . که نظر مرا به خود جلب کرد و با اجازه خانم قاسمی مسئول و مدیر عامل جمعیت بانوان کنگ ، من تعدادی عکس که توسط یه دوست به دستم رسیده می خواهم دروبلاگم قرار دهم که شما بینندگان ، شاهکارهای خانم های هنرمندکنگی را ملاحضه کنید .

خداوند خیلی چیزها را در درون ما انسانها به ودیعه گذاشته ، این مائیم که باید با همت وتلاش آنها را شکوفا کنیم و با ید به توانمندیهای خود ایمان داشته باشیم و مطمئن با شیم که بهتر از این هم خواهیم شد .

( برای انسانهای بزرگ ، بن بست وجود ندارد ، چون بر این باورند که : " یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت " )

شما بیننده عزیز پس از دیدن این عکسها که همه ،کارهای خانم های هنرمندکنگی می باشد، نظرتان را در مورد این موضوع بیان کنید...

 

خواهران همشهری من ، هرگز خود را دست کم نگیرید ومطمئن باشید که شما  در زمینه های مختلف دیگری هم  توانمندی هایی دارید که خود از آن بی خبرید فقط با کمی تلاش وکوشش وهمت می توان پی به آن توانمندی نهفته در درون برد و با ایمان و انگیزه آنها را شکوفا کرد . در این راستا ایجاد وداشتن انگیزه و ایمان نقش مهمی را ایفاء می کنند که مطمئنا هردو را شما دارید . 

واما عکسها:

     گلابتون دوزی

معرقکاری

نقاشی برجسته

 

ماکت حجله

منبت کاری

بقیه عکسها را در ادامه مطلب می توانید مشاهده نمایید .

[ سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387 ] [ 05:12 ] [ بانوی کنگ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.لینک دوستان
موضوعات وب
تعداد بازدید ها: 87818

Pichak go Upmouse code

کد ماوس